Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejefektivnější přirozenou ochranou proti obtížnému hmyzu a díky modernímu designu také elegantním doplňkem.

Pevné a samozavírací sítě

Pevné okenní sítě proti hmyzu

Nejběžnější a také nejjednodušší ochrana proti létavému hmyzu. Síťovina v hliníkovém rámu je na okně uchycena pomocí otočných háčků, což umožňuje její snadné vyjmutí v případě potřeby čištění apod.

Samozavírací dveřní sítě proti hmyzu

Síťové dveře opatřené samozavíracími panty, které vždy zajistí dovření sítě na rám.

Fotogalerie

Rolovací sítě

Horizontální i vertikální

Síť je v tomto případě uložena v hliníkové schránce, ze které se pohybem v obvodových vodících lištách postupně odvíjí. Možnost horizontálního nebo vertikálního otevírání.

Fotogalerie

Posuvné sítě

Konstrukce posuvné sítě umožňuje snadné a tiché otevírání a zavírání pojezdem
ve vodících lištách.

Fotogalerie

Plisé skládané sítě

Elegantní řešení se skládanou sítí - pro zakrytí velkoplošných otvorů lze spojovat i několik dílů za sebou. Jednoduchá manipulace bez spodního přechodového profilu.

Fotogalerie
Ke každé objednávce přistupujeme individuálně. Při zaměření a osobní konzultaci Vám naši technici doporučí optimální řešení.

Rám je vyroben z hliníku a povrchově chráněn vypalovacím lakem. Díky široké nabídce barev sítě dokonale sladíme s Vašimi okny - vybrat si můžete ze základních odstínů bílé a hnědé, několika druhů nástřiku imitace dřeva, renolitových folií; případně nástřik dle vzorníku RAL.

Používáme výhradně síťovinu špičkové kvality značky Saint Gobain (poplastované sklolaminátové vlákno). Nepodléhá korozi a velmi dobře snáší teplotní rozdíly. Není tedy nutné sítě na zimu demontovat. Jsou dodávány v barvě šedé a černé.